Posts Tagged ‘манекенка’

Миранда Кер ја имитира Анџелина Џоли во реклама за ладен чај (Видео)

среда, март 7th, 2012

Трендот на позирање со разголена десна нога кој на доделувањето на Оскарите го лансираше Анџелина Џоли се прошири со неверојатна брзина, а Миранда Кер го адаптираше за реклама која ја сними за јапонскиот пазар. (more…)